+370 46 453286

Atsiliepimai

Bendradarbiaujame jau keturi metai. Esame ypatingai patenkinti profeseonaliu iškilusių problemų sprendimu.

Villa Valdres

Turite klausimų?!

Susisiekime!

Captcha

Ačiū, jūsų užklausa sėkmingai išsiųsta.

Karkasiniai (skydiniai) namai

Karkasiniai namai yra mūsų įmonės pagrindinis produktas. Namus jau daug metų statome pagal norvegų skydinių namų technologiją ir turime sukaupę didžiulę patirtį statant medžio skydo namus daugelyje Europos šalių.

 Visi mūsų namai yra gaminami pagal individualų dizainą. Kiekvieno namo konstrukcijos, apšiltinimo bei kiti klausimai aptariami bendraujant užsakovui, inžinieriui ir projekto vadovui.

Per ilgą laikotarpį statant namus atsižvelgiant į klientų poreikius išryškėjo keturi mūsų namų tipai. Tačiau šis suskirstymas yra tik sąlyginis, padedantis išsiaiškinti užsakovo poreikius bendravimo pradžioje.

Mūsų namų tipai:

  • Garden line skirtas kiemo, sodo ar kempingų nameliams.
  •  Holiday line skirtas vasaros rezidencijoms ir sodo nameliams. Šilto klimato šalyse tai gali atstoti ir gyvenamąjį namą.
  • Living line skirtas gyvenamajam namui, kuriame bus šilta gyventi ir šaltą žiemą Lietuvoje bei Skandinavijoje.

Passive line. Energiją tausojantiems užsakovams esame paruošę sienos bei stogo konstrukcijos tipą, skirtą pasyviam namui. Tai ypač gerai apšiltintos sienos, sukurtos naudojant tiek minkštą, tiek kietą apšiltinimą. Tokios konstrukcijos sienas bei stogą galima puikiai panaudoti kuriant pasyvų ar energiją taupantį namą.

 

 

Individualus dizainas

 Nepriklausomai nuo to koks būtų Jūsų pasirinktas namo tipas, galutinis apšiltinimo, kaip ir dizaino pasirinkimas, visada yra Jūsų. Esame lankstūs įgyvendindami įvairius kliento sprendimus.