+370 46 453286

Atsiliepimai

Iš pradžių planavome kad mūsų priestato paskirtis bus visai kita - jame laikysime sodo reikmenis ir galėsime pailsėti po darbo sode kad neireikėtų eiti į namus. Kai išvydome pastatytą priestatą, planai pasikeitė - dabar tai pats svarbiausas namo kambarys, kuriame priimame svečius, švenčiame gimtadienius ir Kalėdas. Atvykę darbuotojai buvo kruopštūs ir dėmesingi, o atliktų darbų kokybė tiesiog nuostabi.

Derick

Turite klausimų?!

Susisiekime!

Captcha

Ačiū, jūsų užklausa sėkmingai išsiųsta.

Namai augintiniams


Dėl didelių gamybos apimčių sukauptas likusias statybines medžiagas stengiamės praktiškai panaudoti ne tik ekonomiais, bet ir ekologiniais sumetimais. Todėl turime paruošę produktų mažiausiam savo klientui – naminiam gyvūnui. Nors tai ir nesukuria didelės finansinės naudos, tačiau tikime, kad racionalus medžiagų panaudojimas yra geras įmonės ženklas. Todėl įsigydami, tarkim būdą savo šuniui, prisidedate prie šios mūsų įdėjos. Kaip ir kiekvienas gyvas padaras, šuo jaučia ir turi teisę ne tik saugoti Jus, bet ir būti apsaugotas. Būdas, voljerus ir kitus namelius augintiniams gaminame ir pagal Jūsų pageidaujamus matmenis, spalvas bei medžiagas.

Taip pat turime patirtį žirgų augintojų poreikiams patenkinti. Statome solidžios konstrukcijos žirgynus, jodinėjimo maniežus. Galime suprojektuoti stogą vaikštyklei ar vaikyklei uždengti, naudojant klijuoto medžio sijas ar santvaras.

 

Atliktų darbų pavyzdžiai