+370 46 453286

Atsiliepimai

Iš pradžių planavome kad mūsų priestato paskirtis bus visai kita - jame laikysime sodo reikmenis ir galėsime pailsėti po darbo sode kad neireikėtų eiti į namus. Kai išvydome pastatytą priestatą, planai pasikeitė - dabar tai pats svarbiausas namo kambarys, kuriame priimame svečius, švenčiame gimtadienius ir Kalėdas. Atvykę darbuotojai buvo kruopštūs ir dėmesingi, o atliktų darbų kokybė tiesiog nuostabi.

Derick

Turite klausimų?!

Susisiekime!

Captcha

Ačiū, jūsų užklausa sėkmingai išsiųsta.

Dygiuotas plokšteles galima pritaikyti ne tik santvaroms

Pasitaiko atveju, jog dėl noro name turėti atviresnius tūrius tipinės santvaros klientams ar jų architektams tampa nepriimtinos, o mansardinių santvarų nėra prasmės gaminti dėl per didelių gabaritų transportavimui. Net ir tokiais atvejais galima pritaikyti dygiuotas metalo plokšteles, tik tuokart vietoj santvarų tikslinga būtų bandyti projektuoti stogo variantą su iš aukščio dvigubomis gegnėmis. Šiuo atveju tikslinga tradicinių gegnių profilio aukštį didinti nuo 15-20 iki 35 cm. Dėl to pagerėja gegnių laikomoji geba, padidėja gegnės laikymo tarpatramis.

Kadangi šiuolaikinės projektavimo normos reikalauja didesnio šiluminės izoliacijos sluoksnio stoge, šis išstorinimas racionaliai gali būti išnaudojamas sudėti visą projekte numatytą stogo izoliaciją, tad gegnės išstorinimas duoda papildomą naudą.

Dygiuotas metalo plokšteles taip pat sėkmingai gali būti pritaikomos perdangos elementų gamyboje.

 

Įgyvendintų projektų pavyzdžiai