+370 46 453286

Atsiliepimai

Darbą atlieka kruopščiai ir atsakingai. Jų pastatytame name susikūrėme šiltus ir jaukius namus.

Marija.P

Turite klausimų?!

Susisiekime!

Captcha

Ačiū, jūsų užklausa sėkmingai išsiųsta.

Namo statymo eiga

I. Jūsų norai ir poreikiai

Šio etapo metu Jūsų namo projektas tėra Jūsų svajonė, idėja. Tai be galo įdomu, tačiau tuo pačiu ir sudėtinga, kokį namą pasirinkti statyti. Prieš pradedant statyti skydinį namą, rekomenduojame pasidomėti apie skydinius namus informaciniuose leidiniuose, pabendrauti su statybos specialistais, turinčiais patirties gyvenamų namų statyboje Skandinavijos šalyse, kadangi, būtent Skandinavijoje, šios technologijos skydinių namų statytojai turi ilgametę patirtį. Lietuvoje tai gana naujas statybos būdas ir vertinamas nevienareikšmiškiai, nepelnytai lyginamas su paprastesnės konstrukcijos mediniais namais.

Mūsų namų galerija

Kreipdamiesi į mus Jūs neprivalote iš karto turėti tikslių namo brėžinių, nusimanyti apie statybos procesą. Mes galime bendrauti, pradėdami nuo balto popieriaus lapo. Prieš nusprendžiant, koks turėtų būti Jūsų svajonių namas, mes Jus supažindinsime su skydinių namų konstrukcija, naudojamomis medžiagomis bei įvairiais sprendimais. Šio etapo pabaigoje Jūs jau žinosite, kokį mūsų konstrukcijos namą statysite bei apytikrią jo kainą.

II. Sąmatos paruošimas

Šiame proceso etape mes aptarsime visas projekto detales iki kontrakto pasirašymo. Šiuo metu mes jau norėtume gauti Jūsų namo brėžinius, kad galėtume nustatyti tikslesnę kainą. Brėžiniai neturi būti pritaikyti būtent skydiniam namui, mums svarbiausia yra tikslūs statinio matmenys. Atsižvelgdami į brėžinius mes pritaikysime konstrukciją, tačiau paliksime galimybę atlikti nedidelius pakeitimus. Tiksliai žinanodami medžiagas ir turėdami brėžinius,  pateiksime jums  tikslų projekto kainos pasiūlymą. Pasiūlyme surašytas medžiagas galėsite vėl koreguoti, tada atitinkamai perskaičiuosime ir kainą.

Plačiau apie mūsų veiklą

III. Medžiagų paruošimas

Skydinis namas - tai namas, pastatytas iš gamykloje pagamintų skydų. Skydas - tai medinio karkaso pagrindu pagaminta namo siena. Ji susideda iš išorinės dailylentės, vėjo izoliacijos, apšiltinimo, ventiliacijos ir vidaus apdailos medžiagų (medžio drožlių plokštės + gipso kartono plokštės arba dailylentės).

Skydų technologija statant namus suteikia daugybę dizaino galimybių. Dėl šios priežasties skydiniai namai vis labiau yra mėgiami architektų bei įdomių sprendimų ieškančių klientų. Taip pat renkant skydus gamykloje yra patogiau sekti procesą nei statybos aikštelėje, taip pat išvengti klaidų. Gamykloje skydai yra renkami atsižvelgiant į iš anksto paruoštus gamybinius brėžinius, dėl to viskas atitinka milimetrų tikslumu. Priklausomai nuo projekto, gamyboje skydus paruošiame iš karto su apšiltinimu arba sudedame apšiltinimą statybvietėje jau surinkus namą.

Pagaminti vidutinio dydžio namą gamykloje užtrunka apie vieną mėnesį. Gamybos procesas pradedamas iškart po kontrakto pasirašymo bei paruošus gamybinius brėžinius. Mūsų projekto vadovas seka gamybos procesą ir nuolat informuoja Jus apie Jūsų namo gamybos eigą.

IV. Statyba ir įkurtuvės

Skydų surinkimas statybos aikštelėje yra toks pats svarbus etapas, koks ir visas gamybos procesas. Mūsų komanda surenka skydus pagal nurodytus brėžinius, užtikrina konstrukcijos tvirtumą ir pasirūpina, kad namas būtų tinkamai izoliuotiuotas maksimaliai mažinant šilumos praradimą. Namo ilgaamžiškumas labai priklauso nuo jo surinkimo, todėl mes rūpinamės, kad komandas sudarytų patyrę skydinių namų surinkėjai.

Namo surinkimas pradedamas iš anksto suplanuotą dieną. Mes turime užtikrinti ,kad visos medžiagos būtų pakrautos ir nugabentos laiku į statybos vietą, klientas turi pasirūpinti ,kad būtų atlikti visi būtini darbai iki namo surinkimo dienos: paruošti pamatai, statybos aikštelė. Taip pat klientas turi užtikrinti, kad kranas, elektrikai bei santechnikai būtų statybvietėjė iš anksto sutartu laiku.

Vidutinio dydžio namo surinkimas paprastai užtrunka apie tris dienas. Kiti darbai (langų, durų įstatymas, apšiltinimas, gipso kalimas ir kt.) užtrunka ne ilgiau kaip tris mėnesius.