Mūsų privalumai

 • Individualus, išskirtinis dizainas

  Gaminame tiek išskirtinio dizaino mažus namelius, tiek ir didelius, kelių aukštų pastatus. Skydinių namų technologija yra pamėgta ne vieno architekto, nes suteikia neaprėpiamas galimybes kurti įvairias erdves. Mūsų skydiniai namai gali būti įvairių formų, skirtingos išorės bei individualios vidaus apdailos. Patenkinsime kiekvieno kliento pageidavimus.

 • Konkurencingos kainos

  Namo skydo surinkimas gamykloje ir greitas pastatymas statybos vietoje – šiuo metu vienas ekonomiškiausių žinomų namų statymo būdų. Dėka mūsų ilgametės patirties, statant namus įvairiose Europos šalyse bei puikiai perimtos skandinaviškos skydinių namų gamybos tehcnologijos, Jums galime pasiūlyti konkurencingą, produkto vertę atitinkančią kainą.

 • Šilti, jaukūs namai

  Mūsų namai taupo šilumą. Gamykloje pagaminta medžio karkaso konstrukcija – vienas racionaliausių šiuo metu žinomų būdų sukurti šiltą namą.  Mūsų namai vienaip ar kitaip prisideda prie kuro sąnaudų (taigi ir išlaidų) mažinimo. Mediena yra nepakeičiama statybinė medžiaga. Medis sukuria natūraliai jaukų ir šiltą pojūtį tiek jį liečiant, tiek būnant jo apsuptyje.

 • Ekologiški ir draugiški gamtai

  Mediena yra atsinaujinantis išteklius, todėl mediniai namai yra draugiškas gamtai pasirinkimas. Strategiškai formuojant miškų ūkio politiką, miško visada pasodinama daugiau nei iškertama. Todėl statydami medinį namą būtent prisidedate prie miškų priežiūros ir plėtojimo skatinimo bei visko, kas auga ir gyvena miške, išsaugojimo.

 • Laiką taupančios paslaugos

  Vienas iš mūsų skydinių namų privalumų – pastatymo greitis. Vidutinio dydžio ir sudėtingumo skydinio namo gamyba gamykloje užtrunka apie vieną mėnesį. Namas surenkamas per savaitę, o visas statybos procesas su baigiamaisiais darbais užtrunka ne ilgiau kaip tris mėnesius.

 • Naujų produktų ir netradicinių sprendimų taikymas

  Siekdami išlikti novatoriški ,nuolat stebime naujų produktų atsiradimą ir svarstome galimybes taikyti savo technologijoje. Esame dėmesingi ir lankstūs užsakovui pageidaujant įgyvendinti įvairius netradicinius sprendimus.