sc-ico

+370 46 453286

Atsiliepimai

Iš pradžių planavome kad mūsų priestato paskirtis bus visai kita - jame laikysime sodo reikmenis ir galėsime pailsėti po darbo sode kad neireikėtų eiti į namus. Kai išvydome pastatytą priestatą, planai pasikeitė - dabar tai pats svarbiausas namo kambarys, kuriame priimame svečius, švenčiame gimtadienius ir Kalėdas. Atvykę darbuotojai buvo kruopštūs ir dėmesingi, o atliktų darbų kokybė tiesiog nuostabi.

Derick

Turite klausimų?!

Susisiekime!

Captcha

Ačiū, jūsų užklausa sėkmingai išsiųsta.

Bendraujame su:

  • žmonėmis statančiais namą sau, kurie vertina šiuolaikinės karkasinio namo konstrukcijas. Norinčiais sutaupyti laiką, išlaidas ir įsirengti sau šiltą, kokybišką ir jaukų būstą.
  • Statybos projektų vystytojais, kurie nori statyti kartu su mumis namus ar naudoti mūsų gamykloje surenkamų medinių konstrukcijų produktus.
  • Architektais, dizaineriais, kuriuos domina tiek tradicinės, tiek  šiuolaikinės architektūros įvairių dydžių medžio konstrukcijos namų sprendimai.
  • Statybinių medžiagų tiekėjais, galinčiais pasiūlyti įvairių statybos medžiagų  naujovių.

UAB Liskandas

Nuo įmonės įkūrimo pradžios sukaupėme didžiulę patirtį gamindami įvairaus dydžio bei paskirties gamykloje paruošiamus medžio skydo namus. Liskandas - tai įmonė, turinti bendrą Norvegijos-Lietuvos kapitalą ir gaminanti namus pagal norvegišką technologiją.

 

Liskando namų galerija

Skandinavijos šalių mažaaukščių gyvenamųjų namų industrija nebuvo įtakota ,,mūrinių namų bumo'', todėl tęsdami tradicijas, tobulindami medinių namų technologiją, skandinavai didžiuojasi sukūrę lengvą, ekonomišką, ekologišką, šilumą tausojančią namo konstrukciją. Daugelį metų bendradarbiaudami su norvegų bei švedų statybos specialistais ir įgiję didžiulę patirtį šiandien džiaugiamės galėdami pasiūlyti puikų produktą klientui Lietuvoje bei kitose Europos šalyse.

Skandinaviško standarto skydinius namus įmonės įkūrimo pradžioje statėme Norvegijoje bei Švedijoje. Šiandien vystome projektus visoje Europoje.

Medžio karkaso namai - tai, kuo galima didžiuotis, kaip ir kasmet augančiais jų pardavimais. Dėl besikeičiančių statybų madų mūsų statomų namų skaičius Lietuvoje pastaraisiais metais taip pat auga.            Mus įkvepia Jūsų idėjos - kuriame namus iš Jūsų svajonių, mūsų kruopštumo ir skandinaviškų paslapčių.

Mes atsižvelgiame į mūsų klientų unikalumo, kokybės ir saugumo poreikius. Mes galime pagaminti namą pagal užsakovo planus arba atlikti braižymo darbus pagal kliento eskizus, dizainą ir formas, sukurti apdailos detales Jūsų namams. Mūsų užsakovas yra kūrybinio proceso dalis.

 Plačiau apie medžio karkaso konstrukciją